وصیت نامه شهید حامد کوچک زاده

بسم رب الشهدا والصدیقین

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه و منهم من قضی نحیه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

بعضی از آن مؤمنان، بزرگ مردانی هستند که به عهد و پیمانی که با خدا بستند کاملاً وفا کردند و بر آن عهد ایستادگی نمودند (تا برای خدا شهید شده) و برخی با انتظار (فیض شهادت) مقاومت کرده و هیچ عهد خود را تغییر ندادند.
سلام و درود محضر مبارک قطب عالم امکان حضرت بقیه اللّه الاعظم(عج)
سلام و دورد ما بر معمار کبیر انقلاب اسلامی که روح تازه ای به اسلام بخشید
سلام و درود ما به امام خامنه ای عزیز، که همه هستی ام به فدایش
سلام و درود ما بر همه دلدادگان حضرت ارباب که درس آزادگی و مبارزه و قیام را به ما آموخت تا زیر بار ظلم و ستم نرویم و در هر زمان و مکان مقابل یزدیان زمانه که مصداق اتم آن، همین آمریکا (شیطان بزرگ) می باشد، بایستیم. یزیدیان زمانه ای که با به وجود آوردن گروه های تکفیری (مانند داعش) درصدد نابود کردن اسلام حقیقی هستند.
آری! حال در این زمان، فرزندان خمینی(ره) می روند تا با خون خود، عقیده و ایمان، حجاب و عفاف، مردانگی و شرف و اسلام ناب محمدی را از هجوم حرامیان پلشت، نگهبان باشند. باشد که با پشتیبانی از ولی زمانه، قدردان خون این عزیزان باشیم.
و سخت ترین و مشکل ترین کار ماندن و گوش به فرمان و اطاعت کردن از ولی و رهبر می باشد، که بارها و بارها تأکید داشته که هان ای فرزندان روح اللّه! دارد تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم رخ می دهد، مراقب باشید. مراقب باشید و اجازه ندهید داستان کربلا دوباره تکرار گردد.
نگذارید داستان اندلس دوباره تکرار گردد.
هان ای دوستان! ای سینه زن های حضرت ارباب
برحذر باشید که بعد از گذشت سه دهه از انقلاب، هنوز جنگ به پایان نرسیده است، باور کنید. باور کنید که جنگ هست و جنگ امروز بسی سخت و دشوارتر از دفاع هشت ساله می باشد.
دشمن با تمام قوا از زمین و آسمان، در حال حمله به مرزهای اعتقادی و ایمانی ماست. حرکتی کنید.
امروز دشمن در خصوصی ترین لحظات ما و به خصوصی ترین مکانهای ما نفوذ کرده و بنیان خانواده که یکی از ارکان مهم جامعه می باشد را از هم پاشیده.
و چگونه است که ما نسبت به این مسائل بی تفاوتیم. ولله قسم که اگر هرکدام از ما به اینجا (بی تفاوتی) برسد، یعنی اینکه دشمن تیر خلاص به ما زده است.
بی تفاوتی یعنی هرکس به فکر خور و خواب و خشم و شهوت باشد ولاغیر
بی تفاوتی یعنی اینکه نائب بر حق آقام صاحب الزمان(عج)، امام خامنه ای عزیز، هر با نسبت به این مسائل تذکر دهد و ما فقط و فقط می شنویم، اما هیچ اقدامی نمی کنیم.
بی تفاوتی یعنی سکوت در مقابل قتل عام و غارت مسلمانان، یعنی سکوت در مقابل از بین بردن اسلام.
دوستان اجازه ندهید این مسائل در جامعه عادی شود. یقین بدارید دشمنان قسم خورده ما درصدد عادی سازی و از بین بردن آرمان های شیعه می باشند.
همانا که آرمان ما، تحقق بخشیدن به عدالت در کره زمین و ستاندن حق مظلومان و ستم دیدگان عالم می باشد.
حقیر هم به جهت پاسداری از اسلام ناب محمدی و پایداری پرچم مقدس اسلامی و مبارزه با استکبار جهانی، نابودی ظلم و ستم و نابودی اسلام آمریکایی که با ظهور گروه های تکفیری خود را نشان داده است، می روم.
باشد که اسلام عزیز سربلند و پیروز گردد.
از همسر دلسوز، مهربان، زحمت کش و عزیزتر از جانم، به پاس زحمات فراوانی که در این مدت کشید و سختی های فراوانی را تحمل کرد، ممنون و متشکرم.
امیدوارم همچنان زینب وار به زندگی خود ادامه دهی و فرزندانمان را کماکان ولایی تربیت کنی.
همسفر روزهای سرد و گرم من! من را بخاطر کمی ها و کاستی ها ببخش و حلالم کن. مثل همیشه محتاج دعاهای خیرت هستم. اگر نبود مقاومت و پشتیبانی های تو، هرگز به جایی نمی رسیدم. از خدای کریم برای هزارمین هزاران هزار بار متشکرم که چنین نعمت خوبی را به من عطا فرمود.
در پایان از تمامی برادران و خواهران، دوستان و آشنایان حلالیت می طلبم.

نوکر نوکران ارباب حسین (ع)

حامد کوچک زاده - ۹۴/۱۰/۴