وصیت نامه شهید جهانگیر جعفری نیا


کُتِبَ عَلَیْکُمْ إِذَا حَضَرَ أَحَدَکُمُ الْمَوْتُ إِنْ تَرَکَ خَیْرًا الْوَصِیَّهُ لِلْوَالِدَیْنِ وَالْأَقْرَبِینَ بِالْمَعْرُوفِ حَقًّا عَلَى الْمُتَّقِینَ ﴿۱۸۰﴾

به نام خدا

وصیت نامه خود را آغاز کردم و خدا را به توحید، معاد، عدل و امامت شناختم. خدا را در همه جا با خود داشتم و او ار در کنار خود حس کردم. هرجا از چیزی خسته می شدم خدا را یاد می کردم. خداوند آرامشی به من عطاء می کرد که در هیج جا آن را لمس نمی کردم.

خداوند کمکم کرد تا در دوران جوانی راه خود را پیدا کردم و قدم به ایثار و شهادت گذاشتم و بهترین دوران زندگی خود را بهترین نهاد انقلابی سپری می کنم و هرچه دارم از عنایت پروردگار بزرگ به بنده حقیر است، حقیقتاً هم همینطور است فرزندان صالح که همه برکات الهی است خداوند نصیب من کرده است.

خدایا تو می دانی که کارهای اشتباه زیادی انجام داده ام از همسرم می خواهم اگر حق الناس به گردنم من است، آن را پرداخت نماید. اگر در آخر اسامی که نام می برم کسی از قلم انداخته ام در مراسماتی که برایم می گیرید اعلام کنید. که اگر به کسی بدهکار هستم بیاید و آن را پرداخت کنید و حلالیت بطلبید.

همسرم عزیزم دل بزرگی دریایی دارد مقداری از حقوق ماهیانه ام را به یک یتیم خانه بدهید تا باقیات صالحاتی باشد برای مردم.

دختران عزیزم، فاطمه و زهرای عزیزتر از جانم، حجاب شما مایه عزت و افتخار اسلام است. شما عزیزان با حجاب خود چشم دشمنان اسلام از جمله آمریکا و اسراییل غاصب را کور خواهیدکرد. نکند روزی دشمن با تبلیغات و جنگ روانی شما را از حجاب علوی و فاطمی دور کند. به حضرت زهرا(س) تمسک کنید و هرچه میخواهید از آن بانوی بزرگوار بخواهید.

پدر و مادر عزیزم و برادر و خواهر گرامی و همه دوستان و آشنایان عزیزم، من می دانم در این شرایط زندگی خیلی سخت است و دینداری از آن سخت تر. شما را به ائمه معصومین قسم میدم که پشتیبان ولایت فقیه باشید. ولایت فقیه همان ولایت رسول االله و امامان معصوم است و ادامه دهنده راه انبیاء الهی است. در همه صحنه های حضور فعال داشته باشید و با بصیرت و شناخت کافی از دشمنان ایران و اسلام، پشتیبان انقلاب باشید تا ظهور حضرت مهدی(عج) که انسان را به رستگاری ابدی می رساند.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار

خدایا شهادت را نصیب این بنده گنه کار بگردان تا با شهادت بتوانم دین خود را به جامعه و اسلام ادا کنم.