طرح ملی لشگر فرشتگان با تجلیل از همسر شهید امیررضا علیزاده در استان گیلان کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، طرح ملی لشکر فرشتگان در روز پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه با حضور اعضای قرارگاه های دخترانه شهرستان رشت در حسینیه ساختمان شهید نوروزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این شهرستان برگزار گردید. ادامه متن

این مراسم که باحضور مسئولین استانی در آستانه اولین سالگرد شهادت سردار امیررضا علیزاده از شهدای مدافعان حرم حضرت زینب(س) برگزار گردید، همسر شهید به بیان خاطرات و سرگذشت شهید و سیره عملی شهدای مدافعان حرم پرداختند و نقش دانش آموزان و معلمان را در پاسداشت مقام والای شهدا تبیین نمودند.

ایشان خاطر نشان ساختند که هریک از انسانها در جایگاه و نقشی که دارند می توانند در راه اسلام مجاهدت نمایند و به سعادت و کامیابی برسند.

خانم ایمان پور "همسر شهید" با اتکا به سخنان مقام معظم رهبری، بصیرت را رمز موفقیت شهدای مدافعان حرم دانستند و از اینکه همسر خود را در این راه پشتیبانی نمایند، ابراز خرسندی و خوشنودی نمودند.

در ادامه این مراسم صدیقه صادقی فر "دبیر قرارگاه ملی استان" با استفاده از بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال 93 ضمن تبیین نقش دانش آموزان در جبهه فرهنگی، ظرفیت های ارزشی و فرهنگی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را به مسئولین حاضر در جمع یادآوری نمودند و مطالبات فرهنگی انجمن های اسلامی مدارس را با توجه به ظرفیت عظیم فعالیت های دانش آموزی به گوش مسئولین رساندند.

در پایان از همسر شهید علیزاده تجلیل بعمل آمد.

گفتنی است شهید امیررضا علیزاده در روز 10 اردیبهشت 92 همزمان با میلاد فاطمه زهرا(س) در سوریه به مقام شهادت نائل گردید.