حامد علامتی: نسل سومی ها یکبار دیگر نشان دادند که پشتیبان انقلاب هستند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، آیین افتتاحیه نمایشگاه مدرسه انقلاب دبیرستان شهید رجائی شهرستان رشت باحضور دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در ساعت 9 صبح روز شنبه 19 بهمن ماه برگزار گردید. ادامه متن

در این مراسم حامد علامتی "دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان" بیان داشتند که دانش آموزان با مطالعه و خلاقیت با برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب نشان دادند که به گذشته پرافتخار مملکت خود می بالند.

علامتی با بیان اینکه نسل سومی ها، ادامه دهندگان راه شهداء هستند افزودند: نسل سومی ها پشتیبان انقلاب بوده و همواره یاد امام خمینی(ره) را زنده نگه خواهند داشت.

در ادامه دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ضمن تشکر از مدیران و مسئولین دلسوز مدارس اظهار داشتند که هرگاه در مدرسه ای یک فعالیت خوب فرهنگی صورت می گیرد که کادر زحمتکش و دلسوز مدرسه این فرصت را فراهم آورند.

علامتی در پایان اظهار امیدواری کردند که نسل سومی ها یکبار دیگر در 22 بهمن ماه حماسه دیگری خلق خواهند نمود.

در این مراسم اسماعیل جانعلی پور "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان" ضمن خیرمقدم به دبیرکل درخصوص نمایشگاه مدرسه انقلاب در استان مطالبی را عنوان کردند.

فیض اله پورالخاص "مدیر دبیرستان شهید رجائی" نیز ضمن خیرمقدم به دبیرکل عنوان نمودند که این دبیرستان به همت اعضای انجمن اسلامی خود توانست در سال گذشته در نمایشگاه مدرسه انقلاب رتبه برتر کشوری را کسب نماید. و امسال دانش آموزان پرشور تر از گذشته با توجه به شرایط نامساعد جوی اقدام به برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب نمودند.

تصاویر