مسابقه بزرگ"خاطره نویسی نوروزی"

مسابقه بزرگ خاطره نویسی نوروزی با عنوان "مهرورزی" در ایام نوروز سال 91، ویژه دانش آموزان سراسر کشور برگزار می شود.


چهارمین دوره مسابقه بزرگ خاطر نویسی نوروزی(مهرورزی) در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و تقویت قدرت نگارش آنان، توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با همکاری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به اجرا در می آید.

دانش آموزان علاقمند به شرکت در این مسابقه می توانند به دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و یا نهاد کتابخانه­های عمومی در شهر خود مراجعه کنند و دفترچه این مسابقه را دریافت و حداکثر تا تاریخ31 فرودین 91 آن را تحویل دهند.

دفترچه های مسابقه توسط داورانی که در سطح استان و شهرستان از میان نخبگان فرهنگی که با مهارت نویسندگی آشنایی دارند انتخاب می شوند،مورد ارزیابی قرار می گیرد که معیارهای ارزیابی تمیزی دفترچه و خوانا بودن مطالب، نثر روان و انسجام مطالب، توجه به جزئیات و جذابیت مطالب و خلاقیت در پرداختن به موضوعات می باشد.

شایان ذکر است، پس از بررسی دفترچه های مسابقه بزرگ خاطر نویسی نوروزی(مهرورزی)، از برگزیدگان با اهداء جوایز ارزنده ای تقدیر بعمل خواهد آمد.

گفتنی است همچنین در آخرین صفحه دفترچه مسابقه، دانش آموزان می توانند با یکی از موضوعات پیشرفت های علمی دانشمندان ایرانی، عنوان سال جدید و بهار و طبیعت نقاشی کنند.