رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:

دانش‌آموزان با شعار «دشمن را زیر پا نه، زیر یک بند انگشت خود له می‌کنیم» در انتخابات حاضر می شوند.


رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: دانش‌آموزان با شعار «دشمن را زیر پا نه، زیر یک بند انگشت خود له می‌کنیم» در انتخابات مجلس شورای اسلامی دسیسه‌های دشمنان را برای همیشه خنثی می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دفتر مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حامد علامتی اظهار داشت: نسل سوم و چهارم انقلاب به عنوان مدافعان حقیقی اسلام و ارزش‌های به دست آمده در تمام صحنه‌ها بالنده، شاداب و با نشاط حاضر هستند و با تمام قوا از ولایت و اصول انقلاب حمایت می‌کنند.

وی حضور حداکثری و حرکت آگاهی‌بخش را جز اصول و شعارهای اصلی دانش‌آموزان در سنگر انقلاب نشسته برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی توصیف کرد و افزود: در شرایط حساسی که ایران اسلامی ما با حیله‌ها و مکرهای متعددی روبه‌رو است، دانش‌آموزان همپا با سایر اقشار در صحنه دفاع از آرمان انقلاب اسلامی در میدان حاضر شده و یک بار دیگر ایده شکست‌ خورده تحریم انقلاب اسلامی را نخ‌نما شده و بی‌هویت جلوه می‌دهند.

علامتی تصریح کرد:‌ هر چند نظام استکباری برای حضور کم رنگ ملت برنامه‌ها و دسیسه‌هایی چیده است اما ملت ما با حضور همیشه بیدارگونه خود این بار نیز نظام استکباری را در حرکت خود مات و مبهوت می‌گذارند.

رئیس شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در ادامه خاطرنشان کرد: نسل جوان و نوجوان ما با درک تمام شرایط داخلی و خارجی و در سرفراز کردن ام‌القرای جهان اسلام یک بار دیگر با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در صحنه حاضر شده و تودهنی بزرگی را روانه دشمنان می‌کنند.

این مسئول در ادامه اضافه کرد: آن چه که این نظام را تاکنون سر زنده و بالنده نگه داشته پشتوانه مردم است و این پشتوانه حرکتی تاریخی و بی‌نظیر است که می‌تواند همیشه از آرمانخواهی این ملت در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف به خوبی دفاع کند.

علامتی به تشکیل جلسات مختلف با دانش‌آموزان با هدف بصیرت‌افزایی و آگاهی آنها در ادای تکلیف و انجام وظیفه در دفاع از انقلاب اسلامی بیان کرد: آنهایی که امسال برای اولین بار در آزمون انتخابات حاضر می‌شوند باید در مسیر روشن شایسته‌ترین کاندیدا را انتخاب و با راهی کردن آنها به مجلس این نظام را برای سال‌های آینده از خطرات و مکر دشمنان بیمه کنند.