اعضاي دانش آموزی شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان انتخاب شدند

اعضاي دانش آموزی شورای مرکزی در سومین دوره کنگره دهم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با آرای منتخبین دانش آموزان سراسرکشور انتخاب شدند.

به گزارش روابط‌عمومي و امور بين‌الملل دفتر مركزي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان، در سومین دوره انتخابات اعضای دانش ­آموزی شورای مرکزی کنگره دهم این تشکل دانش‌آموزی ، سعید فیض عارفی از استان خراسان رضوی و فاطمه اسماعیلی از شهرستانهای استان تهران به عنوان دو عضو دانش آموزی شورای مرکزی به مدت یکسال انتخاب شدند.

شوراي مركزي اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانش‌آموزان عالي‌ترين مرجع سياست‌گذاري، برنامه‌ريزي، نظارت و ارزيابي در اتحاديه است و متشكل از یک نفر منتخب و دو نفر کارشناس به انتخاب نماينده مقام معظم رهبري در در این تشکل دانش‌آموزی، نماينده وزير آموزش و پرورش، دبيركل، دو عضو منتخب دانش‌آموز و دو عضو منتخب غير دانش‌آموز كه در انتخابات كنگره برگزيده شده‌اند، مي‌باشد.

از وظايف اعضای دانش‌آموز شورای مرکزی این تشکل دانش‌آموزی شرکت و اعلام نظر در جلسات شورا، انتقال نظرات دانش‌آموزان به شورا در مباحث مختلف، اطلاع رسانی از عملکرد شورای مرکزی به منتخبین دانش‌آموزان سراسر کشور، مشارکت در جهت بازخوردگیری و بهره مندی از نظرات دانش‌آموزان پیرامون مصوبات شورای مرکزی و فعالیت های تشکیلاتی می‌باشد.