سرپرست اتحادیه شهرستان انزلی معارفه شد

حجت الاسلام و المسلمین آرمین رشیدی با حکم مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان و طی مراسمی به عنوان سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان بندرانزلی منصوب شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، محمد لطیفی در این مراسم، با اشاره به سبقه فعالیت اتحادیه در شهرستان بندرانزلی، گفت: دانش آموزان انجمن اسلامی این شهرستان در سطح ملی افتخارات بسیاری کسب کردند و به عنوان نمایندگان سایر دانش آموزان در قرارگاه ملی حضور فعال و مؤثری داشته اند.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، افزود: دانش آموزان استان به طور ویژه در سطح ملی تاثیرگذارند که این موضوع در بندرانزلی برجسته تر می باشد.

وی،  با بیان اینکه 4 نماینده دانش آموزان پسر استان در قرارگاه ملی بسیار با انگیزه و فعال هستند، تصریح کرد: این افراد سهم عظیمی در اتفاقات کلان اتحادیه در کشور دارند.

لطیفی، ضمن تقدیر از فعالیت مسئولین اتحادیه شهرستان در ادوارهای مختلف، خاطرنشان کرد: با توجه به وقفه پیش آمده و کم رنگ شدن فعالیت ها در این شهرستان، برای ما حضور شخصی مجاهد و آشنا به حوزه دانش آموزی بسیار حائز اهمیت بود که پس از بررسی ها به این گزینه رسیدیم.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، ادامه داد: به منظور ارتقاء فعالیت های اتحادیه در این شهرستان نیازمند کمک و همراهی آموزش و پرورش کمافی السابق داریم و بسیار خوش بین هستیم که دوباره فعالیت های انجمن اسلامی در این شهرستان ظهور و بروز درخشان داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین "امام جمعه شهرستان انزلی" در این مراسم با اشاره به سابقه فعالیت های انجمن اسلامی، اظهار کرد: ظرفیت فعالیت های انجمن های اسلامی در مدارس بسیار قابل اهمیت و محسوس است.

امام جمعه انزلی ضمن ابراز امیدواری از احیاء و رونق فعالیت های اتحادیه در شهرستان، افزود: این ظرفیت در شهرستان وجود دارد که اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان، با انجام کارهای زمین مانده به یکی از موفق ترین اتحادیه های شهرستان های استان تبدیل گردد.

محمود یوسفی فر "مدیر آموزش و پرورش شهرستان انزلی" نیز در این مراسم، با اشاره به اینکه شرایط فعلی موجود در شهرستان زمینه مناسبی برای احیاء و تقویت فعالیت های اتحادیه است، گفت: امیدواریم با حضور حجت الاسلام و المسلمین رشیدی شاهد رشد چشمگیر فعالیت های اتحادیه در شهرستان باشیم.

 

تصاویر