آئین معارفه سرپرست جدید اتحادیه شهرستان آستانه اشرفیه برگزار شد.

 

طی مراسمی در دفتر امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه، حجت الاسلام سیدمهدی زمانی به عنوان سرپرست اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این شهرستان معارفه شد. ادامه خبر

گفتنی است پیش از این حجت­ الاسلام امید امین ­پور به مدت 2 سال مسئولیت اتحادیه این شهرستان را برعهده داشت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، محمد لطیفی در این مراسم ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات و تلاش­های پرثمر حجت ­الاسلام امین ­پور با بیان اینکه اتحادیه یکی از مجموعه تاثیرگذار در هر شهر است، گفت: توجه به بعد کیفی در دستور کار تمامی فعالیت های اتحادیه قرار دارد.

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با برشمردن ویژگی اعضای انجمن اسلامی، تصریح کرد: نخبه بودن، کارآمد بودن، انقلابی بودن، علمی بودن از ویژگی های بارز این دانش آموزان است.

وی، پشتیبانی از این جوانان را سرمایه ای برای شهرستان دانست و اظهار کرد: دانش آموزان انجمن اسلامی نشان داده اند که اگر مسئولیتی به آنها سپرده شود با انگیزه و مبتکرانه اجرا خواهند کرد.

حجت الاسلام طیبی، امام جمعه شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به نگاه متفاوت اتحادیه به مسائل تربیتی، گفت: فعالیت­های تشکیلاتی و اثرگذار این مجوعه زمینه ساز آشنایی نسل جوان با مفاهیم ناب و دلنشین اهل بیت(ع) است و  مسیر رسیدن به سعادتمندی را هموار می­کند.

حضور مسئول اتحادیه استان در اداره آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه و دیدار با مدیر آن از دیگر برنامه های این سفر بود.

محمدرضا سیرتی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به سوابق فعالیت های دانش آموزی خود در اتحادیه، گفت: فضای مطلوبی در آموزش و پرورش برای فعالیت های اتحادیه فراهم خواهد بود.

تصاویر