اتحادیه اسلامی دانش آموزان فرصت مغتنمی برای نهاد جمعه است تا از این طریق رسالت خود را در آموزش‌وپرورش بهتر و ع

حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیلست گزاری ائمه جمعه و نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در گردهمایی سراسری ائمه جمعه و مسئولین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان توجه به نسل جوان را رسالت ذاتی ائمه جمعه عنوان کرد و گفت: موضوع تعلیم و تربیت از اولویت برنامه های امامان جمعه محسوب می شود و براین اساس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مورد توجه است. ادامه خبر

حجت الاسلام والمسلمین محمدجواد حاج علی اکبری به اهمیت یک تشکل عمیق و وابسته به ولایت برای آموزش و پرورش و ائمه جمعه اشاره کرد و افزود: اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان فرصت مغتنمی برای نهاد جمعه است تا از این طریق رسالت خود را در آموزش و پرورش بهتر و عمیق تر انجام دهد.

وی حمایت، راهنمایی و هدایت ائمه جمعه برای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را مغتنم دانست و بیان کرد: حضور ائمه جمعه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان اطمینان بخش و هدایتگر است.

حاج علی اکبری با بیان اینکه نقطه ثقل فرمایش مقام معظم رهبری در آغاز سال تحصیلی امسال طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش بود، تصریح کرد: این امر وظیفه تمام ائمه جمعه را سنگین تر می کند تا سند طرح تحول بنیادین را بشناسند و براساس آن برنامه ریزی داشته باشند.