آئین معارفه مسئول اتحادیه شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

آئین معارفه مسئول اتحادیه شهرستان رضوانشهر برگزار شد.طی مراسمی در دفتر فرماندار شهرستان رضوانشهر، حجت الاسلام یونس یعقوبی به عنوان مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان این شهرستان معارفه شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، محمد لطیفی در این مراسم با بیان اینکه اتحادیه یکی از مجموعه تاثیرگذار در هر شهر است، گفت: توجه به بعد کیفی در دستور کار تمامی فعالیت های اتحادیه قرار دارد.مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با برشمردن ویژگی اعضای انجمن اسلامی، تصریح کرد: نخبه بودن، کارآمد بودن، انقلابی بودن، علمی بودن از ویژگی های بارز این دانش آموزان است.وی، پشتیبانی از این جوانان را سرمایه ای برای شهرستان دانست و اظهار کرد: دانش آموزان انجمن اسلامی نشان داده اند که اگر مسئولیتی به آنها سپرده شود با انگیزه و مبتکرانه اجرا خواهند کرد.

محمدمهدی مظفری، فرماندار شهرستان رضوانشهر با اشاره به سوابق فعالیت های دانش آموزی مسئول جدید اتحادیه رضوانشهر، گفت: انتخاب ایشان یک انتخاب به جا بود و ایشان هم در رسالت تبلیغ و هم در رسالت پرورش شایستگی دارند.وی با بیان اینکه آمادگی لازم برای همکاری با مجموعه اتحادیه را دارم، افزود: امیدوارم با هم افزایی همه نهادهای مرتبط و ظرفیت های شهرستان، شاهد شکوفایی مجموعه و درخشش دانش آموزان انقلابی در استان باشیم.فرماندار شهرستان رضوانشهر ضمن تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش، تاکید کرد: فضای مطلوبی هم در آموزش و پرورش برای فعالیت های اتحادیه فراهم خواهد بود.

مظفری ادامه داد: جایگاه باطن اتحادیه کاملا" مشخص و مشهود است اما این قواعد و قوانین باید در یک ظاهر مطلوب عینیت ببخشد. لذا جایگاه انجمن اسلامی باید فضای بسیار خوب و مطلوبی باشد و رئیس آموزش و پرورش باید مقدمات این کار را فراهم نماید. 

گفتنی است حضور مسئول اتحادیه استان در اداره آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر و دیدار با مدیر آن از دیگر برنامه های این سفر بود.

تصاویر