بوی خوش انقلابی گری از این مجموعه به مشام می رسد

نادر جهان آرای، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، ضمن حضور در ساختمان شهید نوروزی، با مسئول و جمعی از کادر ستادی اتحادیه استان دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، نادر جهان آرای، مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، در این دیدار با بیان اینکه ارتباط با نوجوانان و تربیت این نسل برکت و توفیقی الهی است، گفت: فعالیت تربیتی و فرهنگی و ارتباط پاک، عاطفی و با یک معنویت ماندگار تنها توسط افرادی رقم می خورد که عشق به این امر در وجودشان نهادینه شده است.

جهان آرای، با اشاره به پیشینه فعالیت های انقلابی اتحادیه حتی در دوران قبل از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، افزود: این ریشه تنومند اتحادیه موجب بالندگی و پختگی بیشتر فعالیت های این مجموعه شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، با تأکید بر ذائقه ها و سلایق مختلف ایجاد شده در نوجوانان با توجه به فضای مجازی بی مرز، تصریح کرد: وظیفه ما برای جذب سلایق مختلف و سوق دادن آنها به مفاهیم دینی و قرآنی سنگین تر شده است و با توجه به آن می توانیم به خودمان امتیاز دهیم که چه اندازه در تربیت این نسل سهیم بوده یا کم کاری کرده ایم.

جهان آرای تلاش برای تربیت افراد به سمت برخورداری از سلامت ایمان، علمی و سایر مقوله ها را یکی از وظایف مجموعه های تربیتی برشمرد و گفت: باید همواره در این مسیر گام برداریم و هر چقدر نسبت به این هدف نزدیکتر شویم، آن را باید از الطاف الهی دانسته و این دستاورد را ارج نهیم اما بدانیم که جامعه بی عیب مطلق نداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته و گزارش ارائه شده، اضافه کرد: این اتفاقات خوب نشان از تلاش افراد حاضر و گذشتگان دارد و باید قدردان همه بود.

جهان آرای، با اشاره به اینکه افرادی تلاش کرده اند که ما در این جایگاه قرار گیریم و در جامعه مؤثر باشیم، ادامه داد: امروز ما نیز باید تمام حرکات، ارتباطات و فعالیت های ما موجب شد تا درصدد تربیت افرادی باشیم که در آینده سازان موفقی برای نظام باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، در پایان با اعلام آمادگی به هر گونه کمک و آرزوی توفیق برای مجموعه اتحادیه، خاطرنشان کرد: شاکله مجموعه از افرادی با صلابت که الگوی سایرین می باشند تشکیل شده است و بوی خوش انقلابی گری از این مجموعه به مشام می رسد.

تصاویر