برپایی نمایشگاه آستانه آفتاب و سیمای خورشید در گیلان

نمایشگاه "آستانه آفتاب" با محور ولایت فقیه و "سیمای خورشید" با محور بررسی گوشه‌هايی از زندگی مقام معظم رهبری، ديدگاه‌ها، رهنمودها و ديدارهای ايشان در شهرهای استان گیلان به نمايش گذاشته خواهد شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، مجموعه نمایشگاهی "آستانه آفتاب"  پاسخ به پرسش هایی در باب ولایت فقیه برگرفته از بیانات امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب مد ظله العالی و علمای اعلام می باشد.

ضرورت تشکیل حکومت اسلامی در دوران غیبت، اثبات ولایت فقیه، تعریف ولایت فقیه به زبان ساده، شبهه ابداع ولایت فقیه توسط امام خمینی (ره)، چند نمونه از بیانات علمای قائل به ولایت فقیه، نایب امام زمان بودن ولی فقیه و... از موضوعات مطرح شده در این مجموعه نمایشگاهی می باشد.

مجموعه نمایشگاهی "سیمای خورشید" نیز به بررسی گوشه‌هايی از زندگی مقام معظم رهبری، ديدگاه‌ها، رهنمودها و ديدارهای ايشان می پردازد.

این دو مجموعه نمایشگاهی به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در ایام ارتحال امام(ره)، قیام خونین 15 خرداد و انتصاب حضرت آیت الله خامنه ای به رهبری انقلاب اسلامی در برخی از شهرستان های استان برپا خواهد شد.

همچنین توزیع کتب حقیقت وارونه و فلسطین، از دیدگاه امام خمینی(ره) به مناسبت روز قدس و کتاب مثل لاله، صادق درخصوص شهید آیت الله احسانبخش از دیگر اقدامات اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به مناسبت این ایام بود.