دیدار معاون برادران اتحادیه استان با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش تالش

معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، با حضور در شهرستان تالش، با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در روز پنجشنبه 12 مهرماه، در دیدارهای جداگانه ای، با امام جمعه و رئیس آموزش و پرورش شهرستان تالش گفتگو کرد.

در حوزه پرورش نیروی تراز انقلاب یکی از اصلی ترین امیدهای ما اتحادیه است.

مرتضی هاشمی نسب در دیدار با امام جمعه ضمن تشکر از حمایت های ایشان و ارائه گزارش از وضعیت اتحادیه در آن شهرستان تالش، گفت: الحمدالله با حمایت های تان فعالیت اتحادیه در این شهرستان رونقی دوباره گرفته است.

معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه استان با اشاره به اینکه فرهنگ مقوله ایست که باید روی آن سرمایه گذاری بلند مدت صورت گیرد، افزود: یقیناً ساخت آینده ی فرهنگی کشور باید در حوزه دانش آموزی دنبال شود و اهمیت حوزه دانش آموزی بر هیچکس پوشیده نیست.

حجت الاسلام محمد امین نقدی "امام جمعه تالش" نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های اتحادیه، گفت: در حوزه پرورش نیروی تراز انقلاب برای آینده شهرستان و نظام، یکی از اصلی ترین امیدهای ما اتحادیه است و در حمایت از این نهاد انقلابی از هر ظرفیتی بهره می بریم.

دیدار با رئیس آموزش و پرورش تالش  و بحث و تبادل نظر درخصوص بهره مندی از ظرفیت های توافق نامه فی مابین اتحادیه و آموزش و پرورش از دیگر برنامه های معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه استان بود.

در این جلسه بر تشکیل کمیته هماهنگی توافق نامه و عملیاتی نمودن بندهای آن از سوی طرفین تأکید گردید.

همچنین بازدید از ساختمان جدید اتحادیه در شهرستان از دیگر برنامه های معاون فرهنگی تربیتی برادران اتحادیه استان در سفر به شهرستان تالش بود.

تصاویر