دیدار مسئول اتحادیه استان با مدیرکل آموزش و پرورش

مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، با حضور در دفتر کار مدیرکل آموزش و پرورش با ایشان دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، یاسر تقوی در این دیدار که صبح امروز (9 مهرماه) برگزار شد ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های اوقات فراغت اتحادیه استان، به تشریح برنامه های اتحادیه به مناسبت آغاز سال تحصیلی پرداخت.

وی با اشاره به اجرای طرح انسجام در مدارس استان، خاطر نشان کرد: این طرح در راستای ایجاد شبکه دانش‌آموزی مدرسه، ارتقاء توان فعالیت مؤثر تشکیلاتی در مسئولین گروه‌های انجمن اسلامی و مسئول گروه تشکیلات انجمن اسلامی و موج‌آفرینی و ایجاد فضای دانش‌آموزی بانشاط در مدرسه اجرا می گردد.

تقوی، ضمن تقدیر از حمایت های آموزش و پرورش در اجرای فعالیت های تابستانه اتحادیه، تصریح کرد: بی شک بدون پشتیبانی و همکاری برادرانه مجموعه آموزش و پرورش، ما در رسیدن به اهداف خود دچار مشکل خواهیم شد.

نادر جهان آرای "مدیرکل آموزش و پرورش استان" نیز در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های اتحادیه استان، گفت: تشکل های دانش آموزی بعنوان بازوانی برای فعالیت های پرورشی هستند که حضور آنها را غنیمت شمرده و برای پیشبرد برنامه هایشان از هیچ گونه حمایت و کمکی دریغ نخواهیم کرد.

پیگیری حل مشکلات و موانع موجود در راستای اجرای بهتر مفاد توافق نامه فی مابین و تشکیل کمیته هماهنگی در استان و شهرستان ها از دیگر محورهای این گفتگو بود.