بیانیه جنبش دانش آموزی اتحادیه گیلان در رابطه با حادثه اخیر اهواز

جنبش دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با صدور بیانیه ای ضمن همدردی با مردم عزیز استان خوزستان، حادثه تروریستی اخیر شهر اهواز را محکوم کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، متن بیانیه بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

بِایِ ذنبً قُتِلَت (سوره مبارکه تکویر، آیه شریفه ۹)

دیدن غم و اندوه هموطن در هر کجای این سرزمین که باشد، قلب را می فشارد و روح را می آزارد، حال اگر آن تکه از وطن خوزستان باشد؛ که وجب به وجب خاکش آغشته به خون و غیرت است. و کیست که نداند از اهواز و قصه های افسانه گونه اش در هشت سال دفاع مقدس...

چه زود شتافتند به سمت اربعین حسین(ع)، باغبانان بی ادعای این درخت چهل ساله...

آه چه جانکاه است پرپر شدن پسربچه ای که هنوز پیراهن سیاه نوکری ارباب را از تن در نیاورده است و چه سخت است داغ هموطن...

هر چه حرف بود گفته شده... از مظلومیت اهواز...، از تیرهای سرد نشسته بر داغی رگ مردها و زن ها و کودک ها...، از چهره های نگران خانواده ها...، از رژه منظم و دست های هماهنگ گردان که باهم بالا می رفت و پایین می آمد...، سر رو به جایگاه بود و شعارهای یک بانگ الله اکبر شنیده می شد که ناگاه صدای رگبار...

براستی هر روز ایران عزیز، اهواز می بود؛ اگر نبودند مدافعان حرم... آنهایی که موجب شدند دشمنان نظام خیال خام سوریه شدن ایران را به گور ببرند.

خون جوشان این عزیزان، درخت چهل ساله ی انقلاب را خوب موقعی آبیاری کرد...

حالا جان گرفتیم تا جشن به بار نشستن این نهال تنومند را محکم تر از همیشه با فریاد مرگ بر آمریکا برگزار کنیم.

حادثه ی تروریستی سی و یکم شهریور شهر اهواز، آیت آشکاری بر ضعف، کینه، حقارت و دشمنی مزدوران در برابر ملت شریف ایران بود. ملت متدین و استواری که در برهه های مختلف نشان داده اند این ترقه بازی ها نمی تواند خللی در عزم راسخشان ایجاد کند.

وقتی که یزیدیان زمان از خون کودک چهارساله نمی گذرند، ما دانش آموزان انجمن های اسلامی همچون قاسم(ع) و علی اکبر(ع) تا پای جانمان پای ولایت می مانیم و نمی گذاریم که مستکبری نگاه چپ به کشورمان داشته باشد.

ما از پیامبرمان آموخته ایم که: «حب الوطن من الایمان»  و این کلام در رگ های ما جاریست.

جنبش دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، شهادت مظلومانه هموطنان عزیزمان را به رهبر فرزانه و عزیز انقلاب، ملت پایدار ایران و به خصوص مردم دلیر و فداکار خوزستان و خاصه همسنگرانمان در انجمن های اسلامی دانش آموزان این استان تسلیت عرض نموده و اعلام می داریم که در سنگر مبارزه در کنارتان همدل و همگام بوده ایم، هستیم و خواهیم بود. در میدان مثل همیشه استوار ایستاده ایم و دشمنان در رأس آنها، آمریکا بداند تا ابد نمی تواند هیچ غلطی بکند.

ما افسران حقیقت، انزجار خود از دشمنان جمهوری اسلامی را با صدایی رسا اعلام میداریم و باری دیگر به دشمنان هشدار می دهیم که دوران بزن در رو تمام شده است و این ترقه بازی ها، ما را عقب نخواهد کشاند. پس منتظر سیلی محکمی از سربازانِ روح الله باشید... فان حزب الله هم الغالبون.

 

جنبش دانش آموزی

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان