دیدار منتخبی از دانش آموزان دختر عضو اتحادیه ی استان با مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در گیلان

جمعی از دانش آموزان دختر اتحادیه انجمن های اسلامی استان گیلان در روز چهارشنبه سوم مرداد، با حضور در محل کار مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی استان دیدار و گفتگو کردند . ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، همزمان با سالروز تصویب اساسنامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و سالروز میلاد امام رضا(ع)، جمعی از دانش آموزان دختر اتحادیه انجمن های اسلامی در قالب طرح "نون و پنیر و صحبت" با حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی "مسئول نماینده آستان قدس رضوی در استان گیلان" دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین مهدوی در این دیدار با برشمردن برخی از ویژگی های شخصیتی امام رضا(ع)، گفت: شما از همین سنین باید تلاش کنید تا سیره زندگانی اهل بیت را در زندگانی خویش نهادینه کنید.
مسئول نمایندگی آستان قدس در استان ادامه داد: شما بعنوان نیروهای پرانگیزه نوعی رفتار کنید که در تمام شئون زندگی شخصی و اجتماعی خادمان معنوی حضرت رضا (ع) باشید.
در ادامه این دیدار، دانش آموزان سؤالاتی پیرامون نقش آستان قدس در محرومیت زدایی، محور فعالیت های آستان قدس در استان ها، طرح خادمیاری، جنبه های خدمت فرهنگی و ... مطرح کردند.
گفتنی است طرح "نون و پنیر و صحبت" به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان با هدف هویت آفرینی در بین دانش آموزان و ایجاد فرصتی برای مطالبه گری قشر دانش آموز از مسئولین برگزار می گردد.

تصاویر