مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کرد

یاسر تقوی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان" در روز دوشنبه 17 اردیبهشت 97 با حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین ستار علیزاده "مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان"، با ایشان دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، این دیدار در راستای فراهم آوری مقدمات اجرای تفاهم نامه جدید فی مابین دو مجموعه برگزار شد.

در این دیدار طرفین ضمن تأکید بر ظرفیت بالای دو دستگاه، خواستار همکاری و تعامل بیشتر در سال جدید شدند.

تقوی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های دانش آموزی مؤثر در مجموعه متدین و امین اتحادیه، آمادگی این مجموعه را برای حضور فعال دانش آموزان در بقاع متبرکه اعلام کرد و گفت: حضور دانش آموزان در فضای معنوی بقاع متبرکه و اجرای برنامه های متنوع و خدمت رسانی به زائرین برکات بسیاری را به همراه خواهد داشت.

علیزاده، نیز در این دیدار گفت: انتصاب نماینده توسط مقام معظم رهبری در مجموعه انقلابی اتحادیه نشان از جایگاه بالای آن دارد و از این ظرفیت بزرگ باید بهتریت بهره را برد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان، ادامه داد: اگر بخواهیم درخصوص هر چیزی فرهنگسازی کنیم باید از حوزه دانش آموزی شروع کنیم و باید یقین داشت که در این حوزه هر کاری شود سرمایه گذاری است.

ایشان در پایان ضمن تأکید بر ظرفیت های بقاع متبرکه، خواستار ارتباط جدی نوجوانان و جوانان علی الخصوص دانش آموزان با این فضا شد.

بازنگری و بومی سازی تفاهم نامه فی مابین دو دستگاه، برگزاری جلسات مشترک کارشناسی در سطح شهرستان ها و استان، تعامل بیشتر در اجرای برنامه ها در ماه مبارک رمضان از دیگر محورهای گفتگو در این دیدار بود.

گفتنی است در این دیدار معاون فرهنگی تربیتی برادران، مدیر روابط عمومی، مدیر برادران مرکز استان از سوی اتحادیه و همچنین معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی اوقاف و امور خیریه استان حضور داشتند.