مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان با امام جمعه بندرانزلی دیدار کرد.

یاسر تقوی "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان" با حضور در دفتر امام جمعه بندرانزلی، با ایشان دیدار و گفتگو کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین "امام جمعه بندرانزلی" در این دیدار ضمن تشریح شمای کلی وضعیت نامناسب فضای تربیتی در شهرستان، گفت: یکی از راه حل های علاج این مسائل، تقویت حضور اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سطح مدارس اشت.

وی، جوانان را سرمایه های کشور دانست و افزود: دانش آموزان در آینده می بایست مشاغل جامعه را بر عهده بگیرند، پس هر چه همت هست باید به کار بست و از امکانات موجود به نحو احسن بهره برد.

امام جمعه بندرانزلی، با اشاره به خلاءهای موجود، تأکید کرد که می بایست این خلاءها را مرتفع نمود و این آمادگی از سوی ما وجود دارد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین عدم تأثیرگذاری مناسب با وجود این همه امکانات را خسارت عنوان و خاطرنشان کرد: تربیت نیروهای تراز انقلاب اسلامی، آینده نظام را تضمین خواهد کرد.

وی ادامه داد: باید به مناطق آسیب پذیرتر توجه بیشتری گردد و این نکته با حضور مستمر، پررنگ و فعال امکان پذیر می باشد.

امام جمعه بندرانزلی، تأسیس اتحادیه را یک توفیق الهی برشمرد و تصریح کرد: باید این فرصت مبارک را غنیمت دانست.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین در پایان ضمن اعلام آمادگی جهت برگزاری جلسات کارشناسی و آسیب شناسی با حضور نمایندگان اتحادیه و دستگاه های مرتبط، افزود: باید نقاط قوت و ضعف فعالیت ها احصاء شود و با تدوین طرحی، شاهد نتایج مطلوب تر و اثرگذاری بیشتر مجموعه در یک مقطع کوتاه باشیم.

لازم به ذکر است نشست با رئیس و معاون پرورشی آموزش و پرورش از دیگر برنامه های مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان در سفر به شهرستان بندرانزلی بود.

تصاویر