مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک کار انتزاعی، پژوهشی و تحقیقاتی است.

مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان از نمایشگاه مدرسه انقلاب دبیرستان شاهد آیت الله بهجت(ره) شهر رشت بازدید کردند. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، عبداله پاکاری "مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان" و اسفندیار ضیایی "مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان" در روز دوشنبه 23 بهمن ماه 96 با حضور در دبیرستان شاهد آیت الله بهجت(ره) شهر رشت، از نمایشگاه مدرسه انقلاب دایر در این دبیرستان بازدید کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با بیان اینکه از بازدید این نمایشگاه لذت بردم، گفت: کارهای ارزشمند به مانند این، باید بیشتر معرفی و انعکاس داده شود.

پاکاری، با اشاره به اینکه ابزار قشنگی را برای انتقال پیام به همسالان خود انتخاب نموده اید، افزود: مسئولیت شما سنگین تر است و در این مسیر باید به دنبال ابداع و طراحی های خلاقانه باشید.

ایشان نمایشگاه مدرسه انقلاب را یک کار خاص دانست و ادامه داد: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک کار انتزاعی، پژوهشی و تحقیقاتی است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگان استان گیلان در پایان ضمن تقدیر از زحمات دانش آموزان، تصریح کرد: باید سعی کنیم شعاع نفوذ این نمایشگاه ها بیشتر شود.

گفتنی است در این بازدیدها، محمدرضا داوطلب "معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان"، همایون لطفی "معاون فرهنگی و آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان"، احمد ناظری "معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک رشت" نیز حضور داشتند.

تصاویر