بازدید مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) استان گیلان از نمایشگاه های مدرسه انقلاب

حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی "مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء(ص) استان گیلان، از نمایشگاه های مدرسه انقلاب مدارس شهر رشت بازدید کرد. ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، سعید مهدوی "مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) استان گیلان، با حضور در مدارس استعدادهای درخشان میرزاکوچک خان(2)، شاهد امام حسین(ع)، توحید و یاران از نمایشگاه های مدرسه انقلاب دایر در این مدارس بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین مهدوی در این بازدیدها با اشاره به اینکه بحث گفتمان را باید در مدارس گسترش دهیم. گفت: حقیقتاً بازدیدکننده از نمایشگاه های مدرسه انقلاب حدیث "اُوصيكُم بِالشَّبابِ خَيراً فَاِنَّهُم اَرَقُّ اَفئِدَةً"را در نمایشگاه ها مشاهده می کند.

مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) استان گیلان، نمایشگاه مدرسه انقلاب را دارای روح دانست و افزود: روح جوانی‌ در این نمایشگاه ها به وضوح دیده می‌شد.

وی با اشاره به اینکه در لشکر امام زمان (عج) بیشتر جوانان هستند‌، اظهار داشت: در لشکر امام زمان (عج) افراد مسن مانند نمک در غذا و اندک هستند.

حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه امروز جنگ حق و باطل پیچیده تر می‌شود زیرا ما نزدیک ظهور هستیم، تصریح کرد: هرچه قدر نزدیک به ظهور می شویم خداوند اجازه میدهد که جولان باطل بیشتر می شود.

وی گفت: همیشه قدرت، ثروت و رسانه بیشتر در دستان اهل باطل بوده است؛ زیرا خداوند می خواهد میزان صبر مومنان را بسنجد.

حجت الاسلام مهدوی جنگ نرم را گسترده ترین و عمیق ترین نوع جنگ دانست، و ادامه داد: ما باید خومان را بسیار تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه عشق و شور جوانی را در این نمایشگاه دیدم، گفت: در میان دانش آموزان می توان شهید حججی ها، شهید کوچک زاده ها را دید.

تصاویر