بیانیه اتحادیه انجمن­های اسلامی دانش­ آموزان استان گیلان به مناسبت راهپیمایی با شکوه روز 22 بهمن

جنبش دانش آموزی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، به مناسب فرارسیدن 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی طی بیانیه ای خواستار حضور عموم مردم علی الخصوص نسل سوم و چهارم انقلاب برای حضور در راهپیمایی گسترده این روز شد. ادامه مطلب

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، متن بیانیه بدین شرح می باشد:

39 سال از روزهای سرد زمستانی که با ایمان ملّتی غیور و انقلابی به گرمایی همیشگی تبدیل شد، می گذرد.

ملّتی که با اخلاص و از جان گذشتگی با امامشان پیمان بستند و بپا خواستند تا پرده­ های ظلمت و تباهی را بر کناری بزنند. بپا خواستند تا به رهبری حضرت روح ­الله  "انقلاب اسلامی ایران" را رقم بزنند.

مردی از سلاله رسول مهربانی ­­ها و از یاران آخرالزمانی امام عصر(عج)...

و اینک پرچم این انقلاب الهی در دستان رهبری بی ­بدیل است و ملت سربلند ایران به رهبری حضرت امام خامنه­ ای (دام­ ظله) مسیر پر افتخار آزادگی، ایثار و مقاومت و پیشرفت را باصلابت و اقتدار می ­پیماید، آنگونه که نیرنگ جهانخواران و در رأس آنها شیطان بزرگ "آمریکا" دیگر راه بجایی نمی ­برد.

اما آنچه که امروز خار چشم استکبار و زیاده­ خواهان شده است، به فرموده امام راحل عظیم ­الشأن فتح­ الفتوح انقلاب یعنی «تربیت جوانان انقلاب» است. جوانانی که به کوری چشم دشمنان و مزدوران آمریکایی فتنه و انحراف، پیوندی ناگسستنی با آرمان­های امام و شهدا بسته­ اند.

نسل چهارم انقلاب به تأسی از 36 هزار شهید دانش ­آموز و همکلاسی ­های آسمانی­ شان با درک درست از موقعیت کنونی انقلاب و خطرات و هجمه های گسترده، در راستای تحقق منویات رهبر عظیم الشأن انقلاب با شعور انقلابی و  پرشور از همیشه به یاری حضرت حق پای انقلاب ایستاده ­اند تا پرچم استقلال و آزادی این ملت برای همیشه، در اهتزاز بماند.

اعضای اتحادیه انجمن ­های اسلامی دانش ­آموزان این ­بار هم چون سال­های حماسه و خون و مجاهدت و بصیرت و مستحکم­ تر از همیشه فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" را سر خواهند داد و به کوری چشم دشمنان و مغرضان و مزدورانی که با بر طبل تفرقه و جنگ می­ کوبند تا امنیت کشور و منطقه را خدشه دار کنند، پاسدار حریم اسلام ناب خواهند ماند.

نسلی انقلابی که مجاهدت در کسب معارف دین و تحصیل علم را واجب می­ دانند و بر عهدش با امامش خواهد ماند و نمی­ گذارد "انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد"

اعضای اتحادیه انجمن­ های اسلامی دانش ­آموزان ضمن حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن، از همه ملّت سربلند ایران برای حضور حماسی در این راهپیمایی دعوت می ­کند تا برگ زرین دیگری باشد در کتاب افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی.

جنبش دانش ­آموزی

اتحادیه انجمن­های اسلامی دانش ­آموزان استان گیلان