پاکاری: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک کار پژوهشی و منحصر به فرد است

عبداله پاکاری " مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان" در آئین افتتاحه نمایشگاه مدرسه انقلاب گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک کار پژوهشی و منحصر به فرد است که تا به‌حال چنین نمایشگاهی را ندیدم.ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، عبداله پاکاری " مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان" در آئین افتتاحه نمایشگاه مدرسه انقلاب ضمن تبریک دهه مبارک فجر و زنده‌نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا، گفت: ما نمی توانیم نقش فرهنگیان و دانش آموزان را در شکل‌گیری انقلاب و دفاع مقدس نادیده بگیریم.
وی با اشاره به اینکه ۳۶ هزار دانش آموز شهید در کشور و ۶۰۰ شهید دانش آموز در گیلان داریم، افزود: توجه به حوزه جهاد و شهادت و آشنایی دانش آموزان با این ذخایر انقلاب باید در دستور کار قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان ادامه داد: نمایشگاه مدرسه انقلاب یک کار پژوهشی و منحصر به فرد است که تا به‌حال چنین نمایشگاهی را ندیدم.
وی در خاتمه با بیان اینکه باید نقش دانش آموزان‌ در چنین نمایشگاه هایی پررنگ‌تر شود، اظهار کرد: ما باید بتوانیم برای دانش آموزان خود الگوسازی نماییم.