حاجتی: نمایشگاه مدرسه انقلاب بسیار خوب سختی‌های دوران انقلاب را به نمایش می گذارد

مهدی حاجتی "مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان"، در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مدرسه انقلاب، گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب بسیار خوب سختی‌های دوران انقلاب را به نمایش می گذارد.ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، مهدی حاجتی "مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان" در مراسم افتتاحیه "نمایشگاه مدرسه انقلاب" در مدرسه شاهد امام حسین(ع) رشت ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا، گفت: نمایشگاه مدرسه انقلاب بسیار خوب سختی‌های دوران انقلاب را به نمایش می گذارد.
وی با بیان اینکه برای این انقلاب خون‌های زیادی دادیم، گفت: جمهوری اسلامی یادگار امام راحل (ع) است و ما باید ادامه دهنده راه انقلاب باشیم.
حاجتی پیروی از شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را حائز اهمیت دانست و افزود: آزادی به معنای انتخاب مسوولین کشور توسط مردم است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه داشتن تفکر و عقیده جرم نیست، اظهار داشت: مارکسیست‌ها در زمان انقلاب داشتند به دانش‌آموزانی که اطلاعات ناقص و کمی داشتند، اطلاعات اشتباهی می‌دادند و این مشکل بود.
حاجتی با اشاره به اینکه عقیده امام راحل بصورت مناظره گسترش یافت، اظهار داشت: امام به مردم اعتقاد راسخ داشت زیرا انقلاب و نظام برای مردم است.
وی با اشاره به جمهوری اسلامی، ادامه داد: جمهوری به این معنای این است که مردم خودشان حق انتخاب داشته باشند و اسلامی به این معناست که آزادی در راستای اسلام باشد و ما باید این نگاه را در جامعه ما تزریق کنیم.
حاجتی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی تا زمانی که مردمی بودن خود را حفظ نماید می‌تواند به دوام خود ادامه دهد، اظهار کرد: این جمهوری اسلامی پس از ۱۳۰۰ سال مبارزه جوانان اسلامی در عصر ما تحقق یافت.
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی امانتی در نزد ماست، گفت: باید جوانان ما مانند جوانان اوایل انقلاب حفظ نمایند.