طرح سه شنبه های آسمانی با حضور در منزل شهید غلامرضا جو افشان اجرا شد

طرح سه شنبه های آسمانی در روز سه شنبه مورخ 5 دی ماه 96 با حضور جمعی از اعضای انجمن اسلامی خشکبیجار در منزل شهید غلامرضا جو افشان اجرا شد.ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در این دیدار دانش آموزان پای صحبت و خاطره گویی پدر شهید نشستند.
شهید دانش آموز غلامرضا جوافشان، فرزندابوالحسن، درسال1348 در روستای ویشکاء بالامحلّه از توابع بخش خشکبیجار شهرستان رشت چشم به جهان گشود.
وی تحصیلات ابتدائی را در دبستان ولیعصر(ع) همان روستا به پایان رسانید و برای ادامه تحصیل در مدرسه شهید غفاری خشکبیجار مشغول به تحصیل شد و بعد ازپایان دوره راهنمایی به دلیل داشتن معدل بالا برای ادامه تحصیل در رشته علوم تجربی در مدرسه شهید رجائی ثبت نام کرد؛ ولی از آنجایی که آن شهید بزرگوار بعد از پایان دوره ی راهنمایی به شهر خشکبیجار برای ادامه تحصیلات آمده بود، از همان ابتدا با کمک تنی چند از همکلاسی هایش انجمن اسلامی مدرسه را تشکیل داد و به عنوان تک خوان در گروه مدیحه سرائی بسیج سپاه پاسداران خشکبیجار حضوری پر ثمر و در اکثر راهپیمایی ها و تشییع پیکرهای مقدس شهدا حضوری فعال داشت.
وی همچنین در اکثر شب های سه شنبه دعای توسل و شبهای جمعه دعای پرفیض کمیل را با کمک برادران اعضای پایگاه شهید دستغیب روستای ویشکاء که وی یکی از اعضای شورای همان پایگاه بود، برگزار می کرد.
سرانجام در عملیات کربلای 5 و در سال 1365 همکلاسی ما آسمانی شد. و میز و نیمکت را برای ادامه راهش به همکلاسی هایش سپرد.