تجمع دانش آموزان مدارس رشت علیه اقدام خبیثانه ترامپ

دانش آموزان برخی از مدارس رشت علیه اقدام ترامپ، رییس جمهور ایالات متحده آمریکا تجمع کردند و با سر دادن شعارهای ضد استکباری از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، تجمع دانش آموزان برخی از مدارس رشت سه شنبه (21 آذر) در اعتراض به اقدام اخیر ترامپ مبنی بر انتخاب بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در مدرسه شاهد (کمیل) ناحیه یک رشت با حضور مسوولین برگزار شد.

 در این مراسم علاوه بر سردادن شعارهای ضداستکباری، بیانیه ای توسط دانش آموزان قرائت شد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الذین قالو ربنا الله ثم الستقاموا تتنزل علیهم الملائکه. الا تخافوا ولا تحزنوا وابشرو بالجنه التی کنتم توعدون.

حمد و ثنای بیکران خداوندی را که مستضعفین را بر جهان حاکم خواهد نمود وبایاد و نام حضرت روح الله و سرازانش که انوار انفجار نورشان جهان را فرا گرفته.
اینک که جبهه مقاومت به رهبری حضرت امام خامنه ای هر روز پیروزی هایش فزونی میگیرد. فتنه ها یکی پس از دیگری نقش بر اب میشوند.
واینک که فرزندان حضرت اباعبدالله با پیروی از قیام عاشورا داعش را از کره خاکی برچیدند. استکبار همچون فردی که در حال غرق شدن است دست و پا میزند.
و درصدد اقدامیست که بتواند نقایص خود را با ان جبران کند.

اعلام قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم حرامزاده و جعلی اسراییل مکری جدید از جبهه کفر است.

اما و مکرو و مکر الله والله خیر الماکرین.
این مکر انان دامن خود انها را میگیرد و بدون شک زمان زوال اسراییل را تسریع خواهد نمود.

ما دانش اموزان استان گیلان در همین تجمع ضمن محکومیت اقدام رییس جمهور امریکا مبنی بر انتقال سفارت امریکا به قدس شریف را محکوم نموده و از همه دولتهای اسلامی میخواهیم که همپا و همکلام ملتهایشان متحد شوند تا یکبار برای همیشه پرونده اسراییل را ببندیم.

و ضمن خداقوت به فرمانده دلاور سپاه اسلام سردار قاسم سلیمانی. از وی و همه فرماندهان جبهه مقاومت میخواهیم که همچون همه فتنه های اخیر جبهه کفر که خاموش گشت. فتنه اسراییل را در اینده نزدیک برچینند و اعلام میداریم که اماده هر گونه جانفشانی هستیم و عاشق مبارزه با صهیونستیم.

والسلام

تصاویر