ایستگاه صلواتی و اجتماع دانش آموزی به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت بر نیروهای تکفیری داعش

همزمان با آغاز سالروز امامت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج)، هیئت انصارالمهدی(عج) اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با برپایی ایستگاه صلواتی و اجتماع دانش‌آموزی، جشن پیروزی جبهه مقاومت بر نیروهای تکفیری داعش را در روز سه‌شنبه مورخ 7 آذرماه در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار کرد. ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، قرائت بیانیه، توزیع گل و شیرینی بین مردم و بادکنک به کودکان، برگزاری پویش دانش آموزی #وعده_صادق از برنامه های این اجتماع بود.
 متن بیانیه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت این پیروزی به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ ﴿سوره مبارکه فصلت آیه ۳۰﴾
حمد و ثنای بیکران خداوند بزرگی را که نعماتش بیشمار است و شکر نعماتش محال، خداوندی که نور ایمان و یقین را توسط آخرین پیام آورش به ما تاباند تا در زمره هدایت شدگان باشیم، هدایت شدگانی که با استعانت به اسلام ناب محمدی(ص) در مقابل همه کفر ایستاده اند. و شکر بیکران بر آستان خداوند متعالی که با ولایت حیدر کرار آیینه قلب ما را جلا داد.
اینک که در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامی که بی شک ادامه راه سرخ حسینی است و در آرزوی رسیدن به دولت موعود پروردگار، در روزهای پرتلاطمی قرار داریم، منطقه و جهان از ظلم و بیداد آمریکا فریاد برآورده و ایادی و دست نشانده هایش جنایتهایی بی سابقه در تاریخ بشریت را صورت می دهند. و دور تا دور ام القری جهان اسلام یعنی ایران اسلامی را نا امن کرده اند، تا شاید بتوانند به این مرکز و اصل مقاومت جهان آسیبی وارد کنند، به آنها اعلام می داریم با وجود فرزندان رشید رهبر مقاومت جهان حضرت امام خامنه ای(روحی فداه)، آرزوی ضربه زدن به جبهه مقاومت را به گور خواهند برد.
اتفاقی بس بزرگ رخ داد. سرداری که خود را سرباز و فرزند امامش می داند، پس از گذشت چند سال از تشکیل شجره خبیثه و ملعونه داعش که در پشت سر خود یقیناً و به اعتراف دشمنانمان همه کفر و در رأس همه آنها آمریکای جهانخوار را به عنوان پشتیبان داشت، خبر نابودیش را اعلام کرد و همه جهانیان را در بهت فرو برد.
داعشی که ولد خبیث استکبار و مورد حمایت همه جانبه همه ایادی کفر بود و قرار بود که در کنار ایران اسلامی و بیخ گوش ما حکومت تروریستی و ضد بشر را برای حراست از اسرائیل غاصب شکل دهد به یکباره محو و نابود می گردد.
مسأله اینجاست که حاج قاسم دو ماه پیش وعده نابودی داعش در دو ماه آینده را داده بود و وعده در زمان مقرر محقق گشت. اینک همه ایادی کفر و در رأس صهیونیزم بین الملل در فکر فرو رفته اند و چهارستون بدنشان به لرزه افتاده است.
چون به وعده نابودی اسراییل در 25 سال آینده کم کم نردیک میشویم و از طرفی سربازان روح الله در مسیر عمل به منویات آن یار سفر کرده و در ضلّ ولایت جانشین خلفش گام اول شعار استراتژیک قرن را برداشته اند و راه قدس را از کربلا باز کرده اند و به دمشق و به مرزهای سرزمینهای اشغالی رسیده اند.
در همین جا ما دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان به عنوان افسران حقیقت، و آنهایی که امید اماممان برای تحقق تمدن نوین اسلامی به آنهاست، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای مدافع حرم از سپاه، ارتش، بسیج، حزب الله لبنان، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان و حیدریون عراق و برادران عزیزمان در نیروهای نظامی و مردمی عراق و سوریه به همه آنانی که قدماً، جاناً و مالاً در راه نابودی داعش ملعون حرکت کرده اند، خداقوت گفته و از سردار رشید سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی تشکر می کنیم و اعلام میداریم: ما همه در کنار شما هستیم تا آن روزی که وعده بحق مولایمان محقق گردد و فلسطین به دامن اسلام بازگردد.
و تا آن روزی که پرچم هیهات من الذله برگرفته از عاشورا را بر کنگره های کاخ سفید ننشانیم از پای نخواهیم نشست.
سردار؛ خداقوت و لبخند شیرین ولی امرت از بابت این پیروزی گوارای وجودت.
اعضای اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان
1 آذر
1396

تصاویر