دیدار جمعی از اعضای انجمن های اسلامی خشکبیجار با امام جمعه

در آستانه فرارسیدن 13 آبان، سالروز تشکیل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، جمعی از اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، با حجت الاسلام زمانی امام جمعه خشکبیجار دیدار کردند.ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین امید زمانی، در این دیدار که پیش از نماز جمعه برگزار شد، ضمن ابراز خرسندی از حضور جمعی از دانش‌آموزان انجمن اسلامی، کار اتحادیه را کمک به فعالیت های تربیتی و پرورشی دانش آموزان دانست و افزود: برای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ایران به تربیت نسل آینده ساز نیازمندیم.
وی، مهمترین وظیفه ی اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان را شناخت دشمن دانست و ادامه داد: در این برهه از زمان، دشمن درجه یک ما آمریکا است.
امام جمعه خشکبیجار با اشاره به درخواست تشکیل ستاد جوانان نماز جمعه، گفت: بنده با تشکیل ستاد جوانان نماز جمعه کاملا" موافق هستم و یکی از راه های بهره‌مند شدن از نظرات قشر جوان و نوجوان می دانم.
حجت الاسلام زمانی، اتحادیه را از نهادهای گمنام شهر دانست که فعالیت های انقلابی انجام می‌دهد و تصریح کرد: شما عزیزان انجمن اسلامی با قدرت به کار خود ادامه دهید و بدانید که خداوند پشتوانه شما جوانان است.
نماینده اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان خشکبیجار نیز در ابتدای جلسه، گزارشی از روند اجرای فعالیت های انجمن های اسلامی ارائه کرد.
همچنین دانش‌آموز حسین فرخنده (از دبیرستان پریده) به نمایندگی از اعضای انجمن‌های اسلامی، در قالب بیانیه ای انتظارات و درخواست اعضای این تشکل انقلابی را بیان کرد.