در راستای اجرای طرح لشکر فرشتگان صورت پذیرفت

دیدار دانش آموزان دختر عضو انجمن اسلامی با مادر شهیدان یوسفی ادامه خبر
به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، جمعی از اعضای انجمن اسلامی قرارگاه خواهران رشت، در روز پنجشنبه 8 تیرماه 96 با حضور در منزل مادر شهیدان یوسفی، با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
در این دیدار مادر شهیدان یوسفی ضمن بیان خاطراتی از شهید، به سؤالات دانش آموزان درخصوص نحوه ارتباط و تربیت این شهدای گرانقدر پاسخ گفتند.
ایشان با بیان اینکه حضور در منازل خانواده های شهدا باعث شناخت ابعاد جدیدی از انقلاب و دفاع مقدس می شود، افزود: برای به ثمر رسیدن بذر انقلاب خون دل ها خورده شده است تا به دست شماها رسیده و می بایست شما نیز این نهال را به نسل های بعدی برسانید و از انقلاب و ارزش های آن حراست و حفاظت کنید.
مادر شهیدان یوسفی ملاک ازدواج خود و فرزندانش را دینداری و خداشناسی برشمرد و خاطرنشان کرد: هیچ گاه به دنبال رفاه طلبی و ثروت در انتخاب همسر برای خود و فرزندانم نبودم.
خواهر شهیدان یوسفی نیز در این دیدار، با اشاره به ایستادگی و صابر مادر خود، گفت: ایشان هیچ گاه حتی در ایام تشییع، خاکسپاری و مراسم های شهیدان، در بیرون گریه و زاری نمی کردند اما در  خانه شب ها برای عزیزان خود عزاداری کرده و اشک می ریختند. زیرا معتقد بودند که نباید کسی گریه مادر شهید را ببیند و یا این حرکت موجب شادمانی دشمنان گردد.
خواهر شهیدان یوسفی در ادامه ضمن بیان خاطراتی از برادران خود، به بیان اتفاقات حضور و دیدار رهبر معظم انقلاب در منزل مادر شهیدان پرداخت.
لازم به ذکر است، همچنین اعضای انجمن اسلامی با حضور در منزل فریده نظری خواهر شهیده معصومه نظری و دوست شهیده رحیمه کریمی، اولین شهدای بمباران استان گیلان در دوران هشت سال دفاع مقدس با ایشان دیدار و گفت و گو کردند.
گفتنی است چهارمین دوره طرح لشکر فرشتگان به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در راستای تقدیر از بانوان مجاهد و مبارز همزمان با سراسر کشور در استان گیلان در حال اجرا می باشد.

تصاویر