دیدار جمعی از اعضای قرارگاه دانش آموزی دختران رشت با معاون فرهنگی پرورشی آموزش و پرورش گیلان

جمعی از اعضای قرارگاه دانش آموزی دختران رشت به مناسبت هفته معلم با حضور در دفتر معاونت فرهنگی پرورشی آموزش و پرورش استان گیلان، با ایشان دیدار و گفت و گو کردند. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، نوراله اکبری، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، گفت: همواره سعی بنده بر این بوده که بتوانم ارتباطی دوستانه با دانش آموزان برقرار کنم و از حضور در جمع این عزیزان همواره استقبال می کنم.

معاون فرهنگی پرورشی آموزش و پرورش استان گیلان، با اشاره به اهمیت علم و مطالعه، افزود: هم تعلیم دهنده و هم علم آموز، هر دو مورد احترام هستند و وظیفه ما است که از  شما تقدیر کنیم.

ایشان ضمن تأکید بر مطالعه و بهره مندی از منابع امین، تصریح کرد: معاونت فرهنگی پرورشی آموزش و پرورش استان آمادگی تهیه منابع مورد نیاز برای مطالعه و تحقیق دانش آموزان نخبه را دارد.

گفتنی است در این دیدار، که کادر ستادی اتحادیه استان نیز حضور داشتند، دانش آموزان ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم، از فعالیت های صورت گرفته انجمن اسلامی مدارس و همچنین میزان همکاری کادر مدرسه با این فعالیت ها نکاتی را بیان کردند. 

تصاویر