مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان: نمایشگاه مدرسه انقلاب دائرة المعارفی از انقلاب است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در روز چهارشنبه 27 بهمن ماه 95 با حضور در دبیرستان توحید رشت از نمایشگاه مدرسه انقلاب این دبیرستان بازدید کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین جمال یاری، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان در این بازدید ضمن تقدیر از دست اندرکاران برپایی نمایشگاه گفت: توانمندی، ذوق، تعهد و اعتقادات شما قابل تحسین است.

حجت الاسلام و المسلمین یاری، در ادامه با اشاره به اینکه پیام های این نمایشگاه رسا و بلند است، تصریح کرد: ما برای همه ی شما احترام قائل هستیم.

ایشان در پایان افزود: پیام نمایشگاه مدرسه انقلاب یک دائرة المعارفی از انقلاب است.

شایان ذکر است پنجمین دوره نمایشگاه های ملی دانش آموزی مدرسه انقلاب به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان با هدف ارتقای سطح انگیزه و تعلق نوجوان نسبت به جبهه حق در تقابل تاریخی با جبهه باطل، آشناسازی باشخصیت و آرمان حضرت امام خمینی(قدس سره) و رهبری معظم انقلاب (مدّ ظله العالی)، تقویت روحیه انقلابی و انگیزه دانش آموزان نسبت به پیگیری آرمانهای ملی، جهانی، تمدنی انقلاب اسلامی، تقویت بینش دانش آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آنها به مبانی اسلام و انقلاب، برانگیختن خلاقیت و توانمندی دانش آموزان در عرصه های علمی، فرهنگی، اجتماعی و هنری و هم افزایی و همکاری صمیمی بین تشکلهای دانش آموزی برپا گردید.

گفتنی است نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب در دو بخش دختران و پسران با محورهای دیروز ما، امروز ما و فردای ما برگزار گردید.

تصاویر