بازدید مدیرکل امورحقوقی، مجلس و استان های سازمان اسناد و کتابخانه های ملی کشور از نمایشگاه مدرسه انقلاب

مدیرکل امورحقوقی، مجلس و استان های سازمان اسناد و کتابخانه های ملی کشور در روز چهارشنبه 27 بهمن 95 با حضور در دبیرستان توحید رشت از نمایشگاه مدرسه انقلاب این دبیرستان بازدید کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، حسین عباس نژاد در روند این بازدید با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با ارزش های انقلابی و دینی از زبان همسالان بسیار قابل توجه است، افزود: روایت گری دانش آموزان مستلزم تحقیق و پژوهش است.

مدیرکل امورحقوقی، مجلس و استان های سازمان اسناد و کتابخانه های ملی کشور در ادامه ضمن تقدیر از همت دانش آموزان برای برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب، گفت: این آمادگی در سازمان اسناد و کتابخانه های ملی وجود دارد که بتوانیم منابع مورد نیاز تحقیق دانش آموزان را تأمین نموده تا در سال های آینده شاهد غنای محتوایی بهتری در نمایشگاه های مدرسه انقلاب باشیم.

شایان ذکر است پنجمین دوره نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و با همکاری سایر تشکل های دانش آموزی در سه محور دیروز ما، امروز ما و فردای ما همزمان با سراسر کشور در مدارس منتخب سراسر استان دایر است.

تصاویر