اثر هنری و معرفی منابع امین دو کار ویژه و قابل تقدیر در نمایشگاه مدرسه انقلاب

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان همراه با مدیران ستادی این حوزه در روز چهارشنبه 27 بهمن ماه از نمایشگاه مدرسه انقلاب بازدید کردند. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، کامیار مهدی پور، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان همراه با مدیران ستادی خود با حضور در دبیرستان توحید رشت از نمایشگاه مدرسه انقلاب دایر در این دبیرستان بازدید کردند.

مهدی پور در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از ذوق هنری دانش آموزان در به تصویرکشیدن ارزش های انقلابی، تصریح کرد: اثر هنری همواره زبان گویای تبیین ارزش های دینی است که مورد تأکید مقام معظم رهبری نیز می باشد که در این نمایشگاه شاهد آن هستیم.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان، معرفی منابع امین و کتاب را در هر یک از غرفه ها توسط راوی غرفه یکی از ویژگی های ممتاز این نمایشگاه برشمرد و گفت: باید از هر فرصتی برای ترویج کتاب و کتابخوانی بهره برد.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد: این دو کار ویژه و مهم در کنار سایر فعالیت های شما در برپایی نمایشگاه مدرسه انقلاب قابل تقدیر است.

گفتنی است نمایشگاه های دانش آموزی مدرسه انقلاب به همت اعضای انجمن اسلامی مدارس با سه محور دیروز ما، امروز ما و فردای ما در مدارس منتخب تحت پوشش انجمن اسلامی دایر می باشد.

تصاویر