سرمایه گذاری و تلاش جهت تربیت دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی، سرمایه گذاری برای آینده کشور است

امام جمعه سنگر در دیدار با مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رشت، گفت: سرمایه گذاری و تلاش جهت تربیت دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی، سرمایه گذاری برای آینده کشور است. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، مرتضی هاشمی نسب "مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان رشت" صبح امروز سه شنبه 14 دیماه با حضور در دفتر امام جمعه سنگر با ایشان دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام و المسلمین کمال تجدد در این دیدار با اشاره به اینکه نتیجه کار فرهنگی در طول زمان مشخص می شود، گفت: افراط و تفریط در کار فرهنگی جایز نیست.
امام جمعه سنگر با توصیه بر اینکه از اساتید حوزه روانشناسی و جامعه شناسی بهره ببرید و جلسات مشترکی داشته باشید،  تصریح کرد: سرمایه گذاری و تلاش جهت تربیت دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی، سرمایه گذاری برای آینده کشور است.

وی انگیزه بخشی در دانش آموز را عنصر مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: سعی کنید انگیزه های انقلابی اسلامی را در دانش آموزان نهادینه کنید که در راستای انگیزه بخشی، تبیین الگوی سازنده برای جوانان اثربخش خواهد بود

امام جمعه سنگر در پایان بر حضور فعال انجمن اسلامی در مدارس سنگر تاکید کرد.
شایان ذکر است مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رشت در این دیدار گزارشی از فعالیت های اتحادیه این شهرستان را تشریح نمود.گفتنی است دیدار با رئیس آموزش و پرورش سنگر و گفت و گو جهت راه اندازی دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از دیگر برنامه های هاشمی نسب در سنگر بود.