همایش بزگ بصیرت با سخنرانی امام جمعه انزلی در خشکبیجار برگزار شد

همایش بزگ بصیرت با سخنرانی حجت الاسلام و السلمین سیدعبدالجواد شمس الدین (امام جمعه شهرستان بندرانزلی) در سالن اجتماعات کتابخانه امام علی(ع) خشکبیجار برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در در این مراسم گفت: فتنه ۸۸ از برنامه های دقیق و توطئه برنامه ریزی شده دشمنان بود که این توطئه با بصیرت و استقامت مردم و رهبری خالصانه و داهیانه مقام معظم رهبری و رأفتی که به خرج دادند برچیده شد.

 وی افزود: عده ای با ساده لوحی و کم تجربگی به دنبال این هستند که خاطره تلخ فتنه و خاطره شیرین ۹دی دربین مردم ما به فراموشی بسپارند و از بین برود و راه های مختلفی نیز به کار میگیرند اما وظیفه هر مومن انقلابی است که از فراموش شدن خاطرات تلخ فتنه جلوگیری نماید.

 امام جمعه انزلی ادامه داد: کسانی که از فتنه گران حمایت کرده و می خواهند فراموش شود مگر فراموش کردند که این فتنه چه بلایی برسر این نظام و انقلاب و کشور آوررد؟ فجایع فتنه مانند سوزاندن قران، شعار علیه نظام و اصل ولایت فقیه، اتهام های دروغ به نظام اسلامی، غارت بیت المال و تخریب اموال شخصی مردم موارد کوچکی نیست.

همچنین در این مراسم مرتضی هاشمی نسب مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان رشت نیز ضمن خوش آمدگویی به میهمانان این مراسم، اظهارداشت: دانش آموزان چشم امید رهبر معظم انقلاب هستند و آینده کشور در دستان آن ها است.

تصاویر