همایش توجیهی مسئولین و دبیران انجمن‌های اسلامی مدارس متوسطه اول و دوم منطقه خشکبیجار برگزار شد.

همایش توجیهی ویژه مسئولین، دبیران و هیئت های مرکزی انجمن های اسلامی مدارس متوسطه اول و دوم منطقه خشکبیجار با حضور جمعی از مسئولین و فرهنگیان در سالن اجتماعات آموزش و پرورش این بخش برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در این همایش سردار حسین رضاپور از فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستان رشت، گفت: امروزه کشورهای منطقه خاورمیانه در جهات مختلف کشورمان، در نا آرامی و جنگ های داخلی و تحمیلی به سر می برند؛ اما ایران اسلامی با رهنمودها و تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری، با صلابت و در کمال امنیت مقتدارانه ایستاده است.

وی در ادامه با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان به فرموده رهبر انقلاب از تشکل های امین است، افزود: با توجه به انتظارات مقام معظم رهبری و فضای کنونی جامعه، دانش آموزان انجمن اسلامی وظیفه سنگین و خطیری برای ترویج و اشاعه روحیه انقلابی‌گری دارند.

این فعال سیاسی در پایان ضمن آرزوی توفیق برای مجموعه انقلابی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، تصریح کرد: مجموعه های انقلابی نقش بسزایی در ساختن آینده ایران اسلامی دارند و بنا به فرموده رهبری معظم فردا از آن همین دانش‌آموزان انقلابی است.

محمد رمضان‌پور، نماینده مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان شهرستان رشت و سرگروه خشکبیجار نیز  در این همایش ضمن اهمیت تشکل انجمن اسلامی، برنامه های سالانه اتحادیه را تشریح کرد.

شایان ذکر است در پایان این همایش احکام مسئولیت اعضای انجمن های اسلامی مدارس، به دانش آموزان مربوطه اهداء گردید.