همایش "یلدای مهدوی" به همت قرارگاه بشری بندرانزلی برگزار شد.

همایش یلدای مهدوی به همت قرارگاه دخترانه بشری اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان بندرانزلی و با حضور جمعی از دانش آموزان متوسطه اول و دوم عضو انجمن اسلامی، مدیران و معاونین پرورشی مدارس تحت پوشش و مسئولین شهرستان، در روز سه شنبه 30 آذرماه در سالن شهید سایه بان این شهرستان برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، یاسر تقوی "مسئول اتحادیه استان" در این همایش با عنوان اینکه یکی از ویژگی های اساسی اتحادیه ارتباط مستقیم با ولایت بوده و بدین جهت به خود می بالد، گفت: تمام سعی مان این است که منویات و فرمایشات مقام معظم رهبری را در مدارس پیاده سازی کنیم.

ایشان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در آخرین بیانات خود نقش قابل توجهی را برای دانش آموزان ترسیم نمودند، افزود: رهبر انقلاب اظهار امیدواری کردند که فعالیت های انجمن اسلامی نهایتاً موجب تحقق آرزوهای نظام و انقلاب اسلامی گردد.

تقوی این نقش را مهمترین وظیفه دانش آموز انقلابی قلمداد کرد و تأکید کرد که اثرگذاری دانش آموزان انجمن اسلامی نباید فقط محدود به مدارس باشد، بلکه باید در فضای عمومی جامعه نیز اثرگذار باشند.

وی در پایان خاطرنشان کرد که آنچه برای ما قابل اهمیت هست این است که از دغدغه های رهبر معظم انقلاب در حوزه آموزش و پرورش بکاهیم.

شایان ذکر است در ابتدای این همایش "حمیدرضا نیک بخش" مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستان بندرانزلی، ضمن خیرمقدم گویی، عنوان کرد : اعضای انجمن اسلامی از آن دسته افرادی هستند که با تأسی از منویات نظام اسلامی و رهبر انقلاب، احساس مسئولیت می کنند و با پشتکار به احیای ارزش ها و آرمان های انقلاب می پردازند.

گفتنی است پخش کلیپ گزارش عملکرد اتحادیه شهرستان، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کریم عاشوری "رئیس سازمان تبلیغات شهرستان بندرانزلی"، دکلمه خوانی دختر شهید حمید نیک مانده، تقدیر از مدیران و معاونین پرورشی مدارس و دانش آموزان فعال عضو انجمن اسلامی از دیگر بخش های این همایش بود.

تصاویر