جلسه هماهنگی گرامیداشت 13آبان آموزش وپرورش ناحیه1 رشت باحضور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان

جلسه هماهنگی گرامیداشت یوم الله سیزده آبان آموزش و پرورش ناحیه یک رشت با حضور مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در روز یکشنبه 9 آبان ماه در دفتر رئیس آموزش و پرورش برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، در این نشست "یاسر تقوی" مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی استان گیلان، ضمن تشکر از همکاری های بعمل آمده آموزش و پرورش ناحیه یک رشت در طول سال، توافق نامه امضا شده مابین اتحادیه و آموزش و پرورش را فرصتی مناسب عنوان کرد و افزود: این توافق نامه ظرفیتهای بزرگی را فراهم ساخته تا بتوان در مسیر رشد و شکوفایی دانش آموزان از آن بهره برد.

در ادامه این نشست "علیرضا نجیب" رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک رشت، همکاری با اتحادیه را یک خواست قلبی از سوی خود دانست و افزود: به این همکاری افتخار می کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با بضاعت کم ولی با تمام توان در مسیر تحقق منویات حضرت امام خامنه ای (مدظله) در راستای فعالیت تشکل های امین دانش آموزی قدم خواهیم برداشت.

سپس در این نشست، برنامه های اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به مناسبت هفته تکریم مقام دانش آموز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

تصاویر