جلسه هفتگی اخلاق با عنوان "دختران آسمان" در رشت برگزار شد.

جلسه هفتگی اخلاق با عنوان "دختران آسمان" در قرارگاه دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان رشت برگزار شد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، جلسه هفتگی اخلاق با عنوان "دختران آسمان" در قرارگاه دختران اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان رشت در روز دوشنبه 21 تیرماه 95 برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی "مسئول قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء گیلان" در این مراسم با اشاره به اینکه صدای لطیف زن باید برای ایجاد آرامش و تربیت بچه ها استفاده شود؛ نه در فرودگاه برای جلب مشتری بیشتر، افزود: باید شیوه استفاده از وجه زنانه خود را یاد بگیرید.

ایشان در ادامه با بیان اینکه اگر میل به آسمانی شدن دارید، باید از فیزیک خود در جهت آسمانی شدن استفاده کنید. در واقع باید از تمام ابزارهای این دنیا در جهت آسمانی شدن استفاده کنید، افزود: راه هم این است که برای خداوند و بخاطر رضای او کار کنیم.

مهدوی، تجلی اسم رب در موجودات عالم در بالاترین حدش را در وجود مادر دانست و اظهار کرد: اگر شأن خود را بدانید مانند حضرت زهرا (س) خواهید شد.

گفتنی است جلسات هفتگی اخلاق در قالب هیئت انصارالمهدی(عج) خواهران رشت هر هفته دوشنبه ها ساعت 9 صبح در ساختمان شهید نوروزی این شهرستان برگزار می شود.