عبرت گیری از دیروز و به فکر فردا بودن، راه امروز را مشخص می کند.

مسئول اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان گیلان با حضور در دبیرستان توحید از نمایشگاه مدرسه انقلاب این دبیرستان بازدید کرد. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان، اسماعیل جانعلی پور "مسئول اتحادیه استان" با حضور در دبیرستان توحید ضمن گفتگو با اعضای انجمن اسلامی این دبیرستان از نمایشگاه مدرسه انقلاب بازدید کرد.

جانعلی پور با بیان اینکه نمایشگاه های مدرسه انقلاب می بایست در 3 محور دیروز ما، امروز ما و فردای ما ایجاد می­ شد، افزود: عبرت گیری از گذشته و دیروز و برنامه ریزی و تفکر برای فردای بهتر، مسیر بهزیستن در امروز را مشخص می کند.

ایشان با تأکید بر اینکه غرب به دنبال القاء فرهنگی است که در آن آینده نگری را از جوان مسلمان بگیرد و او را وادار کند که فقط به امروز خود فکر کند، افزود: استفاده از عبرت ها و فکر آینده بودن دو میراث گرانبهای آدمی محسوب می شود.

مسئول اتحادیه استان با اشاره به صحبت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: هرکسی در هر نقطه‌ای قرار دارد، آنجا را مرکز دنیا بداند. هرکدام از شما اگر بداند آن کار مهم است و این قدر مهم است که خداوند او را آفریده تا این کار را پیش ببرد آن وقت هرکسی کار خود را انجام می‌دهد.

ایشان در ادامه تأکید کرد: استفاده از فرصت جوانی و توجه به موقعیتی که در آن هستید را مغتنم شمرده و با همت مضاعف تکلیف تان را به خوبی نسبت به دین و میهن تان انجام دهید.

وی ضمن تقدیر از دست اندرکاران نمایشگاه خاطرنشان کرد: نمایشگاه‌های "مدرسه انقلاب" سرشار از ایده‌های ناب و محل ظهور خلاقیت و توانمندی دانش‌آموزان در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی است.

لازم به ذکر است در پایان این بازدید از کادر آموزشی دبیرستان و دانش آموزان دست اندرکار نمایشگاه تقدیر شد.

تصاویر