همایش سراسری نهضت من زنده ام در بندرانزلی برگزار شد.

همایش من زنده ام با حضور جمعی از مسئولان و دانش آموزان بندرانزلی در سالن ارشاد بندرانزلی برگزار گردید. ادامه خبر

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، در این همایش  خاطرات اسارت معصومه آبادزاده از زنان اسیر دوران دفاع مقدس به مناسبت 23 مهرماه سالروز اسارت وی بازگویی شد.
من زنده ام کتابی است که در آن نویسنده به بیان خاطرات خود از دوران کودکی تا پیروزی انقلاب، وقوع جنگ تحمیلی و ماجرای روزهای سخت اسارت در کنار سه زن دیگر ایرانی در زندان های عراق پرداخته است.
در این کتاب نویسنده، شرح مفصلی از رشادت رزمندگان را که اسیر در زندان رژیم بعث عراق بودند به رشته تحریر درآورده است.

در این همایش خواهر شهید دانش آموز سید رضا هویت طلب به خاطره گویی از برادر شهیدش پرداخت، بیانیه ای در رابطه با حجاب و عفاف قرائت شد و حجت الاسلام والمسلمین مهدی صدرا  رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی گیلان برای دقایقی سخنرانی نمود.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی صدرا با تاکید بر ضرورت حجاب بیان کرد: حجاب در دو بعد فردی و اجتماعی در زندگی انسان تاثیر گذار است.

وی با اشاره به 12 عاملی که باعث بد حجابی و بی حجابی می شود افزود: ضعف در ایمان و ضعف در حیا از مهمترین عوامل بدحجابی و بی حجابی می باشند.

وی در خصوص فلسفه قیام امام حسین (ع) در روز عاشورا اظهار کرد: فلسفه قیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر بوده است ،و در مساله حجاب نیز ،بی حجابی مصداق منکر  و حجاب کامل نیز مصداق معروف می باشد.