دیدار تعدادی از اعضای قرارگاه ملی اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش آموزان استان با مدیرکل آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، تعدادی از اعضای قرارگاه ملی اتحادیه استان به همراه مسئول اتحادیه در روز یکشنبه 30 شهریور با مهدی حاجتی "مدیرکل آموزش و پرورش استان" دیدار نمودند. ادامه متن

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در این دیدار که به مناسبت بازگشایی مدارس برگزار گردید گفت: هر روز قریب به 17 میلیارد ریال هزینه دانش آموزان گیلانی می شود که گرچه بسیار سنگین است اما معتقدیم چون برای دانش آموزان هزینه می شود به نوعی سرمایه گزاری است.

حاجتی با بیان اینکه هنر آموزش و پرورش باید کشف استعداد باشد، افزود: همه ظرفیت ها باید برای تربیت دانش آموزان باشد.

وی خاطر نشان ساخت که باید باور کنید روزی خواهد رسید شما دانش آموزان جای مدیران خواهید نشست لذا از همین امروز تلاش مضاعف کنید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با بیان اینکه من خودم عضو انجمن اسلامی بودم تصریح کرد: باید سایر دانش آموزان شما را بعنوان یک پناهگاه و ملجاء قبول داشته باشند.

ایشان در ادامه افزود: رفاقت با سایر دانش آموزان پله اول فعالیت شماست و باید دانش آموزان شما را افرادی مقید، شاداب، فرزندان انقلاب و نظام ببینند.

حاجتی، برتر بودن در درس وعلم را از دیگر ویژگی­های دانش آموز عضو انجمن اسلامی دانست و خاطرنشان ساخت اعضای انجمن اسلامی مهربان ترین و توانمندترین افراد هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد: کمک به شما را کمک به افرادی می دانیم که تمام سرمایه های آموزش و پرورش است.

گفتنی است در این دیدار دانش آموزان هر کدام بصورت جداگانه دیدگاه ها و نظرات خود را پیرامون توسعه کمی و کیفی اتحادیه، توجه به علوم انسانی از سالهای پایه و دبیرستان، استفاده از نظرات دانش آموزان در مدیریت مدارس و ... بیان نمودند.